Background Image

OTESTUJTE SI NAŠE PRODUKTY

Preskúmajte všetky inteligentné funkcie a nadštandardnú kvalitu vysávača Vorwerk Kobold VK200, jeho príslušenstva a spoznajte ostatných členov rodiny Vorwerk

Vorwerk Slovakia

Akcia

Background Image

Jeden matrac pre všetkých

Otestujte si naše produkty pre zdravý spánok a relax v pohodlí vášho domova.

Slovenský matrac

Populárne produkty

VORWERK by Zaren

Vorwerk je rodinná firma založená v roku 1883 so sídlom vo Wuppertal, v Nemecku. Pôvodne sa zameriavala len na výrobu kobercov a podlahových krytín, v súčasnosti pôsobí ako jedna z najväčších spoločností v osobnom predaji nekozmetických produktov s divíziami Kobold a Thermomix. Už viac ako 130 rokov oceňujú milióny domácností po celom svete jedinečnosť, inovatívne technológie a dlhodobú spoľahlivosť výrobkov Vorwerk.

Všetky produkty sú vyrábané v Nemecku pod individuálnymi sériovými číslami. Kontrola výroby umožňuje dokonale vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám zákazníkov.

Preskúmajte všetky inteligentné funkcie a nadštandardnú kvalitu systému Kobold VK200, jeho príslušenstva a spoznajte ostatných členov rodiny Vorwerk. Viac na www.vorwerkslovakia.sk

DREAMSY - Slovenský matrac by Zaren

V súčasnej dobe je rýchle životné tempo nevyhnutné na zabezpečenie každodenných životných potrieb. Všeobecne platí, že po každej záťaži, fyzickej aj psychickej potrebuje ľudský organizmus adekvátnu regeneráciu.

Tou najprirodzenejšou je kvalitný spánok. Veľmi málo ľudí si uvedomuje, že spánkom trávime až jednu tretinu svojho života, a preto je veľmi dôležité dopriať si po namáhavom dni kvalitný oddych.

Otestujte si naše produkty pre zdravý spánok a relax v pohodlí Vášho domova. Zistite viac na www.slovenskymatrac.sk

Kontaktujte nás