V súčasnej dobe je rýchle životné tempo nevyhnutné na zabezpečenie každodenných životných potrieb. Všeobecne platí, že po každej záťaži, fyzickej aj psychickej potrebuje ľudský organizmus adekvátnu regeneráciu. Tou najprirodzenejšou je kvalitný spánok. Veľmi málo ľudí si uvedomuje, že spánkom trávime až jednu tretinu svojho života, a preto je veľmi dôležité dopriať si po namáhavom dni kvalitný oddych.

Produktová línia Dreamsy prináša do Vašich rodín slovenské výrobky pre zdravý a pohodlný spánok už od roku 2009. Všetky produkty sú vyrábané ručne s dôrazom na kvalitu a jedinečný dizajn. Pridanou hodnotou produktov je nadštandardná záruka a pravidelný servis.

Všetky produkty sú vyrábané na Slovensku pod individuálnymi sériovými číslami. Kontrola výroby umožňuje dokonale vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám našich zákazníkov. Víziou značky Dreamsy je ponúkať svojim zákazníkom jedinečné produkty slovenskej výroby. Za základné hodnoty považujeme rodinu, zdravie a prírodu. V duchu týchto hodnôt je vytvorený aj celý produktový rad Dreamsy.

Viac o našich produktoch DREAMSY sa dozviete na stránke

www.slovenskymatrac.sk