Spoločnosť ZAREN - synonymum vysokej kvality a nadštandardného zákazníckeho servisu už od roku 2009. Cieľom našej spoločnosti je zlepšiť kvalitu života, zvýšiť pohodlie, šetriť čas a náklady v domácnosti s dôrazom na ochranu životného prostredia. Portfólio produktov ZAREN tvoria štyri divízie, ktoré sú zostavené tak, aby spĺňali aj najnáročnejšie kritéria. Vďaka nášmu šikovnému pracovnému tímu, portfóliu kvalitných produktov a firemným hodnotám, ktoré uprednostňujeme, máme v súčasnosti už viac ako 75 000 spokojných zákazníkov.

Spoločnosť ZAREN s.r.o. má v súčasnosti na Slovensku 10 pobočiek. Okrem slovenského trhu pôsobíme aj v Českej republike, v Poľsku, v Španielsku a v USA.


SHOWROOM STYLA

Naše produkty Vorwerk a Dreamsy si môžete vyskúšať aj v našom prvom showroome na Slovensku. Nájdete nás v Galérii Bývania STYLA, Zlaté piesky, Bratislava. Každý návštevník showroomu od nás získava darček. Tešíme sa na Vás :)


Vorwerk

Spoločnosť ZAREN s.r.o. je výhradným distribútorom hĺbkového čistiaceho systému Vorwerk Kobold na Slovensku. Spoločnosť Vorwerk vznikla v roku 1883 v meste Wuppertal a v súčasnosti má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách sveta. Všetky produkty Kobold sú vyrábané v Nemecku pod individuálnymi sériovými číslami. Kontrola výroby umožňuje dokonale vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Už viac ako 135 rokov oceňujú milióny domácností po celom svete jedinečnosť, inovatívne technológie a dlhodobú spoľahlivosť výrobkov Vorwerk.

Dreamsy

Divízia Dreamsy sa zaoberá výrobou ortopedických matracov na mieru zameraných na regeneráciu, relax a prirodzený kvalitný spánok už od roku 2009. Najprirodzenejšou regeneráciou pre ľudský organizmus je zdravý a kvalitný spánok. Všetky produkty sú navrhnuté v spolupráci s ortopédmi, fyzioterapeutmi a na základe skúseností našich 40 000 zákazníkov. Vyrábané sú na Slovensku ručne s dôrazom na kvalitu a jedinečný dizajn. Pridanou hodnotou produktov je nadštandardná záruka a pravidelný servis.

Aj vy sa môžete stať súčasťou našej rodiny ZAREN:-)

www.VORWERKSLOVAKIA.skwww.SLOVENSKYMATRAC.skwww.ECO-HOME.skMIRAMI e-shop