Spoločnosť Zaren s.r.o. vznikla v roku 2009 a pre svojich zákazníkov prináša zdravie, krásu a možnosť znižovania nákladov s ohľadom na životné prostredie. Je synonymom vysokej kvality, nadštandardnej záruky a profesionálneho servisu. Riadi sa heslom: "Naším poslaním je zlepšiť kvalitu Vášho života a prispieť k rovnováhe medzi starostlivosťou o potreby Vašej rodiny a príjemnými chvíľami, ktoré spoločne strávite."

Sme multibrandová spoločnosť zastrešujúca 4 divízie: Vorwerk Kobold, Dreamsy, Ecohome a Mirami, ktoré Vám poskytujú produkty prvotriednej kvality pre zlepšenie a uľahčenie Vášho života.

www.VORWERKSLOVAKIA.skwww.SLOVENSKYMATRAC.skwww.ECO-HOME.skMIRAMI e-shop

Našim cieľom je zvyšovanie vášho pohodlia, šetrenie času a financií vás aj vašej rodiny s dôrazom na ochranu životného prostredia. Víziou je portfólio produktov spĺňajúce najnáročnejšie kritériá a zásady - produkty vyrábané s ohľadom na prírodu, ekologické, ktoré nielen chránia životné prostredie a ich používaním neznečisťujete prírodu, ale aj ekonomicky šetria čas, financie, uľahčujú a spríjemňujú vám život. Taktiež kladieme vysoký dôraz na poskytovanie nadštandardnej záruky a servisu.

V spoločnosti fungujeme formou osobného predaja ako aj reprezentatívnych predajní na Slovensku i v zahraničí. Zakladáme si na profesionalite našich spolupracovníkov, ktorých školíme v našej ZAREN Academy. Vďaka nášmu šikovnému pracovnému tímu, portfóliu kvalitných produktov a firemným hodnotám, ktoré uprednostňujeme, sme už navštívili viac ako 75 000 domácností. Aj vy sa môžete stať súčasťou našej rodiny ZAREN:-)