fbpx

Po – Pi 8:00 – 16:00 | info@zaren.sk

Darujte tento rok na Vianoce zdravý spánok: tipy na darčeky pre každého

Trápite sa každoročne s výberom vianočného darčeka pre vašich blízkych? Trafiť sa do vkusu a potrieb druhých nie je vždy jednoduché, navyše nájsť každý rok originálny darček je často nad naše sily. Ušetrite dlhé hodiny strávené v obchodoch a vyberte si ľahko a jednoducho zo širokej ponuky našich produktov. U nás nájdete darček aj pre tých, ktorí už majú „všetko“.

Spánkom človek strávi až tretinu svojho života a mnoho z nás si na kvalitný spánok nedá dopustiť. S radom DREAMSY vytvoreným pre zdravý a pohodlný spánok preto nemôžete pri vianočnom nakupovaní trafiť vedľa. To všetko navyše v špičkovej slovenskej kvalite s použitím tých najmodernejších technológií.

Ak ešte stále neviete, čo darovať tieto Vianoce vašim blízkym, predstavíme vám hneď niekoľko nami vybraných favoritov, ktorým sa pod stromčekom poteší nejeden člen vašej rodiny.

Pre tých, čo majú radi hrejivý komfort…

Prikrývka Nicky Ceramic Gold je vhodná na chladné zimné noci najmä kvôli látke Nicky, ktorá je svojimi vlastnosťami podobná ovčej vlne, je príjemná na dotyk a pôsobí antistresovo. Vyrobená je z biokeramického vlákna a svojou technológiou zabraňuje prehriatiu organizmu a poteniu, čím predchádza riziku prechladnutia. Prikrývka je vhodná aj pre alergikov a skrýva v sebe mäkký komfort a funkčnosť, ktorú ocení naozaj každý, dokonca aj tí najmenší.

Prikrývka Nicky Ceramic Gold. Zdroj: archív Zaren

Pre tých, čo chcú dať krčnej chrbtici vydýchnuť…

Bolesť krčnej chrbtice býva často spôsobená nesprávnou polohou tela v spánku či výberom nesprávneho vankúša. Ergonomický vankúš Ergo Nicky Gold je preto jasnou voľbou pre všetkých, ktorých bolesti často oberajú o pokojný spánok. Je tvarovaný tak, aby počas spánku zachoval prirodzenú polohu chrbtice a uvoľnil ju. Jeho jadro je priedušné a obsahuje 3 druhy prírodných olejov, navyše k nemu garantujeme 5-ročnú záruku. Poťah vankúša je vyrobený z látky Nicky a svojou jemnosťou ulahodí aj ľuďom s citlivou pokožkou a alergikom.

Vankúš Ergo Nicky Gold. Zdroj: archív Zaren

Pre tých, čo si radi doprajú relax s množstvom zdravotných benefitov…

Terapiu infračerveným žiarením môžete zažiť už aj v pohodlí domova vďaka podložke Relaxtherapy Gold. Infračervené žiarenie naše telo absorbuje, čím podložka Relaxtherapy Gold na rozdiel od používania tepelných pomôcok poskytuje účinky, ktoré sa priamo odzrkadľujú na zdravotnom stave.

Medzi mnohé zdravotné benefity, ktoré jej pravidelným používaním môžete dosiahnuť, patrí posilnenie imunitného systému, podpora prekrvenia organizmu, zníženie hladiny cholesterolu, odbúravanie chronickej bolesti, redukcia hmotnosti či zmiernenie celulitídy.

Vďaka niekoľkým stupňom intenzity je možné ju používať hneď viacerými spôsobmi, či už v rámci prevencie, pri navodení tzv. „umelej horúčky“ či na bežný relax pri televízii alebo dobrej knihe. Podložka je vhodným darčekom pre tých, ktorí si radi zlepšia svoje zdravie tým, že si doprajú čas pre seba.

Podložka Relaxtherapy Gold. Zdroj: archív Zaren

Veríme, že vám naše tipy vnukli inšpiráciu pre tohtoročné vianočné darčeky. Pre ešte väčší výber však navštívte náš e-shop alebo nám napíšte či zavolajte, radi vám poradíme! Darujte tieto Vianoce to, čo je najcennejšie – darujte zdravie.