futuro logo

Budúcnosť zdravej vody pre všetkých.

Zoznámte sa s Futuro Aqua H2O. Najnovší a najmodernejší spôsob čistenia vody od značky Philipiak Milano poskytuje prístup k skutočne čistej a zdravej vode pre vašu domácnosť.

Vďaka viacstupňovému čisteniu si doma dokážete vyrobiť vodu najvyššej kvality obohatenú vodíkom, ktorá neobsahuje ťažké kovy, usadeniny, hrdzu, mikroorganizmy a mnohé iné zdraviu škodlivé látky. Okrem toho sa Futuro Aqua postará o rýchly ohrev či ochladenie vody na prípravu vašich obľúbených nápojov.

Futuro Aqua H2O

ČISTÁ A ZDRAVÁ VODA PRE VAŠU RODINU.

Najväčšou výhodou novej rady Futuro je práve viacstupňové čistenie vody pomocou 3 filtrov:

  1. Kompozitný filter s filtračným prvkom PAC
    zachytáva veľké častice nečistôt, ako je zvyškový sediment a hrdza, a tiež absorbuje zvyšky chlóru, zápach, farbu atď. Filter odporúčame meniť každých 6-12 mesiacov.
  2. Filter reverznej osmózy (RO)
    filtrovanie baktérií, ťažkých kovov, kameňa, pozostatkov pesticídov, antibiotík, častíc rádioaktívnych látok, zvyškov chlóru, mikroorganizmov, organických častíc a iných škodlivých látok vo vode. Filter odporúčame meniť každých 12-24 mesiacov.
  3. Prírodný filter s mikromineralizovaným uhlím
    zaručuje, že voda je mierne alkalická, bohatá na draslík, sodík, vápnik a ďalšie prvky. Uchováva potrebné minerály vo vode. Filter odporúčame meniť každých 6-12 mesiacov.

Skvelé funkcie

Nový rad Futuro Aqua H2O má hneď niekoľko skvelých funkcií.

Oproti svojmu predchodcovi disponuje až 6 nastaviteľnými stupňami teploty – 100°C (vriaca voda), 90°C (príprava kávy), 80°C (príprava čaju), 48°C (príprava detského mlieka), studená voda (cold) a voda izbovej teploty (normal).

Vďaka rýchlemu ohrevu máte vriacu vodu pripravenú už za 3 sekundy. 

Futuro Aqua si nevyžaduje trvalú inštaláciu, je prenosný, zaberá málo miesta a má moderný a elegantný dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru.