kobold logo

Revolúcia v jednoduchom upratovaní

Všetci poznáte ten pocit, keď sa vám v nedeľu popoludní konečne naskytne možnosť vyložiť si nohy, no spomeniete si, že by ste mali ešte povysávať obývačku. Čistiace systémy Kobold predstavujú revolúciu v upratovaní v každej domácnosti. Kobold má viac ako 90 rokov skúseností vo vývoji vysokovýkonných vysávačov s ergonomickým a elegantným dizajnom. Každý Kobold výrobok sa ľahko používa, je mimoriadne efektívny a všestranný.

Produkty Kobold

Akumulátorový vysávač Kobold VB100 s flexibilným príslušenstvom

Sme vášniví vynálezcovia už viac ako 130 rokov. To je dôvod, prečo naše vysávače spĺňajú tie najvyššie štandardy technológie a užívateľskej spokojnosti. Presvedčte sa sami a uvidíte, ktorý z nich vám najviac vyhovuje.
akumulátorový vysávač Kobold VB100 s flexibilným príslušenstvom
kobold Vk200

Káblový vysávač Kobold VK200: Pre čistý domov

Kobold VK200 poskytuje v kombinácii s nadstavcom EB400 automatické rozpoznanie typu podlahy. Ultrazvukové čidlá rozpoznajú všetky vlastnosti vysávaného povrchu a automaticky mu prispôsobia režim vysávania. Či ide o pevnú podlahu alebo koberec – vysávač Kobold VK200 vie, ako na to.

Robotický vysávač Kobold VR300

Pripravený vykonať akúkoľvek prácu. Vysoký stupeň technológie v každom detaile. Robotický vysávač Kobold VR300 je vybavený sofistikovaným laserovým navigačným systémom a viac ako 12 senzormi, dokáže manévrovať prakticky okolo akejkoľvek prekážky.

robotický vysávač Kobold VR300
set na čistenie okien GD15

Set na čistenie okien GD15 (Koboclear 750ml, nadstavec GD15, rukavica GT15)

Už žiadne šmuhy! Set na dokonalé vyčistenie vašich okien ich zanechá  žiarivo čistými len jedným zotretím. Už žiadne plýtvanie vodou a čistiacimi prostriedkami. Jednoduché, rýchle a efektívne.

Akumulátorový ručný vysávač Kobold VC100

S akumulátorovým vysávačom Kobold VC100 od Vorwerk odstránite omrvinky z jedálenského stola, hrubý prach zo skríň alebo nečistoty v okolí klietky vášho domáceho miláčika. Nízka hmotnosť a bezdrôtové napájanie VC100 zaisťuje pohodlnú manipuláciu.

akumulátorový ručný vysávač Kobold VC100
kobold všetky produkty

Malé doplnky pre ešte väčšiu dokonalosť

Ponúkame vám množstvo doplnkových produktov a príslušenstva, aby ste s používaním produktov Kobold dosiahli tie najlepšie výsledky. Od filtračných vreciek s certifikáciou TÜV pre najvyššie hygienické požiadavky, všestranné kefy a nadstavce, až po špeciálne vyvinuté čistiace prostriedky a ošetrujúce súpravy – to všetko nájdete len u nás.