“Takto čistý sa cítim najlepšie.“

Absolútne unikátne: Nový čistič kobercov Kobold VF200 umožní hĺbkové, hygienické a neuveriteľne rýchle čistenie kobercov.

Rozumieme povrchom. Dohodnite si ukážku

Radosť z kobercov

 

Predložky a koberce vytvárajú útulnosť domova. Aby zostali dlho pekné, stará sa nový čistič kobercov Kobold VF200 o ich presvedčivé a hĺbkové hygienické vyčistenie.

HĹBKOVÉ HYGIENICKÉ ČISTENIE KOBERCOV

OCHRANA PROTI ZNEČISTENIU „ANTI-SOIL“

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ POUŽITIE

BEZÚDRŽBOVÁ PREVÁDZKA S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU

VHODNÉ PRE ALERGIKOV

ATEST OD TÜV

Výhody

Technológia 2v1

Kobold VF200 umožní optimálnu aplikáciu a zapracovanie prírodného a vysoko účinného čistiaceho prostriedku na koberce Vorwerk Kobosan Active. Po uplynutí doby pôsobenia (cca 30 minút) Kobosan vysajete a máte hygienicky a do hĺbky vyčistený koberec.

Hygienické intenzívne čistenie

Rotujúca kefa čističa Kobold VF200 zapracováva šetrne čistiaci sneh Kobosan do koberca a zisťuje tak dokonalý výsledok pre alergikov a všetkých, ktorí si cenia maximálnu čistotu.

Ako na to? Návod k použitiu

1
Príprava
Naplňte dávkovací zásobník čističa VF200 potrebným množstvom prípravku Kobosan Active. Podľa stupňa znečistenia a v závislosti podľa typu koberca (výšky a hustoty vlasov) vám jedno balenie 500 g bude stačiť na cca 7 m2 koberca.

2
Aplikácia a zapracovanie
Aktivujte dávkovanie Kobosanu zošliapnutím nožného spínača na čističi Kobold VF200. Zapnite Kobold VK200 (stupeň Auto) a prechádzajte čističom rovnomerne v súbežných pásoch po koberci. Koberec sa pokryje potrebným množstvom Kobosanu.Potom nožným spínačom zastavte dávkovanie Kobosanu a zapracujte ho do koberca prechádzaním čističa VF200 po koberci najprv naprieč k pôvodnému smeru práce a potom do všetkých štyroch strán. Pre optimálny účinok čistenia zapracovávejte každý štvorcový meter koberca po dobu cca 3 minút.

3
Vysušenie a vysatie
Nechajte Kobosan uschnúť, pokiaľ možno pri otvorenom okne (cca 30 minút) a potom ho z koberca vysajte pomocou automatickej elektrickej kefy Kobold EB400. Hotovo!

Kobosan Active

Špeciálne vyvinutý čistiaci prostriedok na čistenie kobercov pomocou čističa Kobold VF200. Vďaka účinnej technológii „anti-soil“ sú koberce po vypratí dlhšie chránené proti nečistotám. Koberce tak zostanú čisté a krásne podstatne dlhšiu dobu!

Minisprievodca svetom kobercov

Kvalita kobercov sa môže podľa materiálu použitým pri ich výrobe veľmi líšiť. Výška vlasov a podkladová tkanina koberca môžu byť veľmi rozdielne. Čím je hustota tkania textilného vlákna väčšia, tým vyššia je tiež kvalita koberca.

SLUČKY

Vhodné pre čistenie čističom kobercov Kobold VF200.

VELUROVÉ KOBERCE

Výška vlasov do 1,5 cm sa veľmi dobre hodí pre čistenie čističom kobercov Kobold VF200.

NETKANÉ KOBERCE

Nie sú vhodné pre čistenie čističom kobercov Kobold VF200.

Technické údaje

 

Kryt
Kryt Vysoko kvalitný recyklovateľný tepelne tvarovaný plast
Šírka záberu
Šírka záberu šírka prístroja v oblasti kefy cca 310 mm
Otáčky kefy
Otáčky kefy Cca 2500 ot./min
Hmotnosť
Hmotnosť 1,8 kg
Rozmery
Rozmery Výška: Cca 11 cm (s ležiacim kĺbom)
Šírka: Cca 35 cm
Dĺžka: Cca 35 cm (s ležiacim kĺbom)
Emisie hluku
Emisie hluku 87 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačom Kobold VK200 podľa EN 60704-2-1

Servis

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

AKO FUNGUJE ČISTIČ KOBERCOV KOBOLD VF200?

Čistič kobercov Kobold VF200 zvláda oba dva čistiace kroky. Po naplnení nádoby čistiacim prostriedkom Kobosan ho rovnomerne dávkuje na koberec, zatiaľ čo po zošliapnutí nožného spínača Kobosan do koberca zapracováva.

AKO SA ČISTIACI PROSTRIEDOK KOBOSAN DO KOBERCE ZAPRACOVÁVA?

Toto je teraz práca čističa kobercov Kobold VF200. Po naplnení nádoby čistiacim prostriedkom Kobosan ho rovnomerne dávkuje na koberec, zatiaľ čo po zošliapnutí nožného spínača Kobosan do koberca zapracováva. Vďaka treniu dochádza k odstráneniu nečistôt z vlákien koberca a ich následnému naviazania na Kobosan. Po zaschnutí Kobosanu (cca 30 minút), sa potom Kobosan spoločne s naviazanými nečistotami vysaje.