Taký výkon ma naozaj zdvíha zo stoličky.

Dokonca aj to najchúlostivejšie čalúnenie bude vďaka elektrickej kefe PB440 čistejšie ako kedykoľvek predtým. Kefou sa uvoľnia a odstránia chlpy domácich zvierat, omrvinky, nečistoty alebo zalezená špina. A v kombinácii s nádstavcom Kobold MR440 a MP440 môžete kefu Kobold PB440 použiť dokonca aj na čistenie matracov!

Rozumieme povrchom. Dohodnite si ukážku

Nový Kobold PB440

 

Čalúnený nábytok pôsobí atraktívne v každej domácnosti, ale vyžaduje špeciálnu starostlivosť, pokiaľ chceme, aby zostal dlho pekný a príjemný. Presne to je okamih pre elektrickú kefu na čalúnenie Kobold PB440! Vyčistí šetrne a dôkladne tiež ťažko prístupné miesta bez poškodenia tkaniny.
Ochranná mriežka pre chúlostivé povrchy

OCHRANNÁ MRIEŽKA PRO CHÚLOSTIVÉ POVRCHY

DÔKLADNÉ ODSTRÁNENIE ALERGÉNOV

IDEÁLNY PRE AUTOSEDAČKY

ODSTRÁNENIE DOKONCA AJ TVRDEJ ŠPINY

DOKONALÝ POMOCNÍK PRE MAJITEĽOV DOMÁCICH ZVIERAT

RÝCHLE PRIPOJENIE K VYSÁVAČU KOBOLD VK200

Výhody

DÔKLADNE A ŠETRNE

Existuje veľa druhov tvrdých nečistôt: prach, výkaly roztočov, srsť domácich zvierat alebo chumáče prachu. Posedenie v čalúnenom nábytku nie je preto pre alergikov vždy príjemné. Správne riešenie prináša elektrická kefa na čalúnenie Kobold PB440.

BEZPEČNOSTNÁ MRIEŽKA NA OCHRANU TKANÍN

Kefky nádstavca, rotujúce proti sebe, uvolňujú vibráciami nečistoty z vlákien a tie sa okamžite odsávajú. Textilný povrch je pritom chránený praktickou ochrannou mriežkou a vibrujúce kefky zabraňujú, aby sa častice nalepili na tkaninu.

HYGIENICKÉ: DOKONALÁ ČISTOTA

Alergény, ako sú výkaly roztočov alebo jemný prach, sa uvoľnia a vysávačom Kobold okamžite povysávajú.

IDEÁLNE PRE AUTOSEDAČKY

Taktiež ťažko prístupné miesta sa dajú za chvíľku vysať. Sací otvor na špičke kefy poskytuje maximálny sací výkon pre dôkladné vyčistenie čalúneného nábytku a úzkych špár aj vo vašom aute.

DOKONALÝ POMOCNÍK PRE MAJITEĽOM DOMÁCICH MILÁČIKOV

V domácnostiach so zvieratami sa nedá zabrániť pĺznutiu ich srsti. S novou kefou Kobold PB440 veľmi jednoducho a spoľahlivo odstránite všetky chlpy z čalúnenia a textilných povrchov. A nezaberie to ani toľko času!

Doplnkový set na čištenie matracov

V teplej, pohodlnej posteli sa človek cíti ako v bavlnke. Bohužiaľ sa v nej cítia dobre aj milióny baktérií a roztočov spôsobujúcich alergie. A to nie je príjemná myšlienka! Pre alergikov a každého, kto túži po osviežujúcom a zdravom spánku, je preto jednoducho nevyhnutné udržovať matrace v úplnej čistote. Set na čistenie matracov MP440 a MR440 je optimálnym riešením pre všetky druhy matracov. Vyspite sa dobre!

”TAK HLBOKO UVOĽNENÁ SOM NEBOLA UŽ DLHO..JEDNODUCHO SEN!”

Set na čistenie matracov MP440 a MR400 je pre údržbu všetkých matracov úplnou nevyhnutnosťou a hrá veľmi dôležizú úlohu pre zaistenie zdravého a osviežujúceho spánku.

Rozumieme povrchom. Dohodnite si ukážku

KOBOLD MP440 NÁDSTAVEC PRE ČISTENIE MATRACOV

Čističom MP440 sa do matraca zapracuje čistiaci prostriedok Vorwerk Lavenia, a tým sa dosiahne intenzívne hĺbkové odstránenie nečistôt.

KOBOLD MR440 VYKLEPÁVACÍ NÁDSTAVEC NA MATRACE

Vyklepávací nádstavec na matrace Kobold MR440 uvoľňuje nečistoty z matraca vibrovaním.

Ako na to? Návod k použitiu

1
Nasypte na povrch matraca rovnomerne obsah sáčku čistiaceho snehu Lavenia. Jeden sáčok stačí na dôkladné vyčistenie jedného matraca (1x2m).

2
Zapracujte čistiaci sneh Lavenia nádstavcom Kobold MP440 rovnomerne do matraca. Nechajte prášok pôsobiť asi 30 minút.

3
Povysávajte matrac vyklepávacím nádstavcom Kobold MR440, aby ste odstránili čistiaci sneh spoločne s naviazanými nečistotami.

Technické údaje

Kryt
Kryt Vysoko kvalitný plast, s odnímateľnou sacou koncovkou z nerozbitného polyamidu
Motor
Motor Bezúdržbový jednosmerný motor s priamym prevodom
Kefková mechanika
Kefková mechanika 2 protibežne rotujúce guľaté kefky s cca 4000 ot./min, nezúdržbovo uložené
Napätie
Napätie 220-240 V striedavého napätia 50/60 Hz
Menovitý príkon
Menovitý príkon 50 W
Hmotnosť
Hmotnosť 600 g (elektrická kefa na čalúnenie Kobold PB440)
440g ( nádstavec na čistenie matracov Kobold MP440)
300g (nádstavec na vysávanie matracov Kobold MR440)
Rozmery
Rozmery Elektrická kefa na čalúnenie Kobold PB440: Výška cca 11 cm Šírka:cca 8 cm Dĺžka: cca 25cm
Nádstavec na čistenie matracov Kobold MP 440: Výška:cca 6 cm Šírka:cca 18 cm Dĺžka: cca 20 cm
Nádstavec na vysávanie matracov Kobold MR440: Výška: cca 5,5 cm Šírka:cca 25cm Dĺžka:cca 20cm
Emisie hluku
Emisie hluku 82 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačem Kobold VK200 v návaznosti na EN 60704-2-1 na čalounění
85 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačem Kobold VK200 a čističem matrací MP440 v návaznosti na EN60704-2-1 na matrace
84 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačem Kobold VK200 a vyklepávacím nástavcem na matrace MR440 vnávaznosti na EN 60704-2-1 na matrace

Servis

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

PREČO NEBOLI PREPRACOVANÉ ELEKTRICKÁ KEFA NA ČALÚNENIE KOBOLD PB440 A ČISTIČ PEVNÝCH PODLÁH KOBOLD SP530? KEDY MÔŽEME OČAKÁVAŤ ICH PREPRACOVANIE?

Naše vývojové oddelenie v nemeckom Wuppertal neustále pracuje na optimalizácii všetkých našich výrobkov. V súčasnosti sme schopní povedať, kedy budú vyvinutí nástupcovia eletrickej kefy na čalúnenie Kobold PB440 a čističa pevných podláh Kobold SP530. Obidva tieto produkty sú technologicky sofistikovane a vysoko kvalitné a fungujú prefektne tiež s novým upratovacím systémom Kobold VK200.

PREČO POTREBUJEM K ČISTENIU MATRACA 3 RÔZNE NÁDSTAVCE (ELETRICKÚ KEFU NA ČALÚNENIE KOBOLD PB440, ČISTIČ MATRACOV KOBOLD MP440 A VYKLEPÁVAJÚCI NÁDSTAVEC KOBOLD MR440)?

Kombinácia rôznych nádstavcov je nevyhnutná z dôvodu veľmi špecifických podmienok týkajúcich sa čisteniu matraca, napríklad z dôvodu rôznych povrchových materiálov, z ktorých sú matrace vyrobené. Váš obchodný zástupca vám rád predvedie konkrétne možnosti všetkých jednotlivých nádstavcov.

MÔŽEM POUŽIŤ K ČISTENIU MATRACA ČISTIČ MATRACA KOBOLD MP440 A VYKLEPÁVAJÚCI NÁDSTAVEC KOBOLD MR440 BEZ ELEKTRICKEJ KEFY NA ČALÚNENIE KOBOLD PB440?

Celý set na čistenie matracov je špeciálne navrhnutý pre elektrickú kefu Kobold PB440 a len spolu tvoria neporaziteľný tím. Elektrická kefa na čalúnenie v kombinácii s čističom matracov a vyklepávajúcim nádstavcom sú ideálny tím pre čistenie matracov, ktorý vaše matrace zbaví aj alergénov.