“Teraz žiarim čistotou aj vo všetkých kútoch!“

Nádstavec na pevné podlahy Kobold HD60 s jedinečnou otočnou funkciou pre ľahké a flexibilné vysávanie.

Rozumieme povrchom. Dohodnite si ukážku

Neuveriteľná flexibilita

 

Múdra konštrukcia s unikátnym flexibilným kĺbom! Nádstavec na pevné podlahy Kobold HD60 je ľahký a pohyblivý, vďaka čomu umožní dokonalé upratovanie aj na ťažko prístupných miestach. Vhodný aj pre všetky typy tvrdých povrchov, a to ako aj pre robustné, tak aj pre náročné pevné podlahy.

UŽÍVATEĽSKY PRÍJEMNÝ ERGONOMICKÝ DESIGN

FLEXIBILNÝ OTOČNÝ KĹB

VYNIKAJÚCE HODNOTENIE ČISTIACEHO VÝKONU

POGUMOVANÉ KOLIEČKA PRE ŠETRNÉ PRECHÁDZANIE

MIMORIADNE DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Výhody

Otočná funkcia

Otočná funkcia 90° umožňuje bezproblémové vysávanie okolo všetkých prekážok aj na ťažko dostupných miestach. Stačí, aby sa Kobold HD60 dotkol jedným rohom steny, a celý nádstavec sa podľa nej automaticky vyrovná. Vysávanie je tak oveľa ľahšie a výsledok ešte dokonalejší.

Oddelené sacie kanály

Pre súbežné optimálne vysávanie jemného prachu a hrubších častíc. Inovatívne technické riešenie umožňuje nádstavcu Kobold HD60 vysať 111% všetkých častíc jemného prachu a zároveň odstrániť aj väčšie nečistoty. Prach sa tak už neodsunie stranou!

Všestranný a ľahko ovládateľný

Teraz už dokonalej čistote nestojí nič v ceste! Nádstavec Kobold HD60 sa elegantne vyhne všetkým prekážkam vo vašej domácnosti a dostane sa vďaka svojemu plochému tvaru pohodlne aj pod nábytok. Naše odporúčanie: Použite nádstavec Kobold HD60 ako praktický doplnok k automatickej elektrickej kefe Kobold EB400 – pre rýchle upratovanie a dokonalú čistotu.

Servis

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI ELEKTRICKOU KEFOU KOBOLD EB400 A NÁDSTAVCOM NA PEVNÉ PODLAHY KOBOLD HD60?

Automatická elektrická kefa Kobold EB400 je vhodná pre použitie ako na koberci, tak aj na pevných podlahách. Je vybavená automatickou detekciou typu podlahy a mení svoje nastavenie za 0,7 sekundy, pokiaľ zistí zmenu typu podlahy. Kobold HD60 je nádstavec, ktorý je určený výhradne pre použitie na pevných podlahách a nie je vybavený automatickou funkciou.

PREČO JE NOVÝ NÁDSTAVEC NA PEVNÉ PODLAHY KOBOLD HD60 VÄČŠÍ AKO JEHO PREDCHODCA?

Nádstavec na pevné podlahy Kobold HD60 má väčšiu základňu ako jeho predchodca, čo mu dodáva väčšiu stabilitu v parkovacej polohe vysávača Kobold VK200.

AKO SA KOBOLD HD60 ODLIŠUJE OD SVOJHO PREDCHODCU Z TECHNICKÉHO HĽADISKA?

Nie je to len samotná konštrukcia nádstavca na pevné podlahy Kobold HD60 tvrdú podlahu, ktorá bola revidovaná, ale taktiež technológia. Zlepšenie bolo dosiahnuté najmä pri vysávaní hrubých nečistôt, pri vysávaní veľmi jemného prachu v špárach, hluku prúdenia vzduchu a podtlaku počas vysávania.