KOBOLD VR300

Robotický vysávač

949,00 €

899,00 €

Uvádzacia cena pre prvých 100 ks.

doprava zdarma
vrátane DPH, dostupnosť: na otázku

Vaše výhody

 

Smart funkcie

Výnimočná čistiaca sila

Jednoduché použitie

Inteligentná navigácia

Prehľad

 

Funkcie aplikácie

VYTVORENIE PÔDORYSU

Pri úvodnom nastavení robot zmapuje celú domácnosť a uloží si mapu pôdorysu. Kobold VR300 sa pri následných čisteniach riadi tou istou trasou a ponúka vždy optimálne výsledky čistenia.

VIRTUÁLNE NO-GO ZÓNY

Pomocou No-Go zón môžete veľmi jednoducho zakázať robotovi v čistení konkrétnych priestorov. Jednoducho ich vyznačte vo vytvorenom pôdoryse a robot sa im pri vysávaní vyhne.

DOSTÁVAJTE UPOZORNENIA

Nastavte si posielanie notifikácií na Váš telefón vždy keď Kobold VR300 dokončí vysávanie. Tie obsahujú kompletný prehľad vysávania – v mapke vidíte miesta, ktoré robot povysával, metre štvorcové vysávanej plochy a čas čistenia. Vždy teda máte potrebný prehľad o vysávaní. Notifikáciu dostanete aj v prípade chybového hlásenia spolu s popisom chyby a navrhovaného postupu riešenia.

SPOT CLEANING – ČISTENIE MIESTA

Robot Vám v režime SPOT vyčistí iba priestor, ktorý potrebujete ( 2 m x 2 m alebo 4 m x 4 m).

Vynikajúci čistiaci výkon

ŠPECIALISTA PRE TVRDÉ PODLAHY A KOBERCE

Vďaka vysokému saciemu výkonu dosahuje skvelé výsledky na kobercoch ale aj pevných podlahách. Celý dom uprace za Vás a Vy si tak môžete užívať život.

VÝDRŽ BATÉRIE AŽ 90 MINÚT.

Vďaka výkonnej lítium-iónovej batérii môže Kobold VR300 vysávať až 60 minút na jedno nabitie. V režime ECO dokáže pracovať až 90 minút a vyčistiť plochu až 120 m2. Keď je batéria prázdna, robotický vysávač sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu, nabije sa a pokračuje presne v mieste, kde prestal.

ŠPIČKOVÉ VÝSLEDKY

Tento inteligentný robot nie je impozantný len pre svoju precíznu navigáciu. Poskytuje tiež vynikajúce výsledky. Vysoko účinný a odolný motor vytvára vysoký sací výkon a nová technológia kefy umožňuje ešte väčší zber prachu. Hlavná kefa, ktorá sa otáča rýchlosťou 1800 otáčok za minútu, poskytuje dokonalé hĺbkové čistenie.

Jednoduché používanie

RÝCHLY A JEDNODUCHÝ PRÍSTUP K VŠETKÝM FUNKCIÁM

Všetky hlavné funkcie ako režim ECO, SPOT, spustenie vysávania alebo návrat na nabíjaciu stanicu, sú poľahky prístupné priamo na ovládacom panely vysávača.

SMART APLIKÁCIA

Inteligentná aplikácia pre váš mobilný telefón ponúka jednoduchý spôsob ovládania robotického vysávača Kobold VR300 a umožňuje diaľkové ovládanie robota odkiaľkoľvek. To vám dáva úplnú flexibilitu vo vašom každodennom živote.

SAMOSTATNE VYČISTÍ KAŽDÚ MIESTNOSŤ

Zvoľte program „Všetky miestnosti“ pre spoľahlivé vysávanie celého bytu bez potreby iných nastavení. Keď je batéria prázdna, robotický vysávač sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu, dobije sa a pokračuje vo vysávaní presne od miesta, kde prestal.

PREHĽADNÉ LED KONTROLKY

LED kontrolky sú umiestnené priamo na tele vysávača Vás informujú, kedy je potrebné vyprázdniť zásobník na prach alebo či je potrebné dobiť batériu.

Inteligentná navigácia

RIADOK PO RIADKU

Robotický vysávač sa naviguje inteligentne a veľmi presne, riadok po riadku, na čo využíva laserový senzor na meranie vzdialenosti založený na technológii SLAM ( simultánna lokalizácia a mapovanie).

ULTRAZVUKOVÉ A INFRAČERVENÉ SENZORY PRE MAXIMÁLNU PRECÍZNOSŤ

Robotický vysávač Kobold VR300 sa pohybuje nezávisle a spoľahlivo po celom dome. Využíva ultrazvukové a infračervené senzory, ktoré analyzujú okolie a zisťujú potenciálne prekážky. Umožňujú robotickému vysávaču manévrovať okolo prekážok, ako sú nábytok, dvere alebo steny bez toho, aby sa ich dotýkali. Robot tiež rozoznáva schody, čo znamená, že sa môže pohybovať po dome bez rizika pádu. Kobold VR300 môže tiež detegovať pevné prekážky až do výšky 2 cm prípadne koberce až do výšky 1,5 cm a dokáže ich prekonať.

BOČNÁ KEFA PRE OKRAJE A ROHY

Kobold VR300 v tvare D je dokonale navrhnutý pre akýkoľvek pôdorys. Je tiež vybavený bočnou kefou, ktorá zaisťuje čistenie všetkých rohov a okrajov. Dokáže tak spoľahlivo vyčistiť všetku špinu a prach.

Vlastnosti

Pripravený na každú prácu: High-tech v každom detaile.

Vybavený sofistikovaným laserovým navigačným systémom a viac ako tuctom snímačov dokáže robotický vysávač Kobold VR300 manévrovať prakticky okolo akejkoľvek prekážky:

 1. Kobold VR300 sa naviguje v líniách za sebou pomocou technológie SLAM (simultánna lokalizácia a mapovanie).
 2. Tri ultrazvukové senzory dokážu detegovať priehľadné alebo vysoko reflexné prekážky ešte predtým, ako ich robot dosiahne.
 3. Ultrazvukové senzory sú doplnené kontaktnými senzormi na nárazníku, ktoré zabezpečujú, že Kobold VR300 sa prekážok dotýka len minimálne a následne ich obíde. To je veľmi šetrné najmä k nábytku.
 4. Vďaka infračerveným senzorom je robotický vysávač schopný pohybovať sa pozdĺž stien a rozpoznávať schody.
 5. Keďže dokáže prekonať prekážky až do výšky 2 cm a vyliezť na koberce až do výšky 1,5 cm, poľahky vyčistí celý obytný priestor.

Technické údaje

 

Hmostnosť
Hmotnosť 5 kg (robot 4,2 kg, základňa 0,8 kg)
Rozmery (d x š x h)
Rozmery (d x š x h) 34 cm x 34 cm x 9 cm
Kapacita nádoby na prach
Kapacita nádoby na prach 0,53 l
Výdrž batérie
Výdrž batérie Normálny mód:  až 60 minút
ECO mód: až 90 minút
Čas nabíjania batérie
Čas nabíjania batérie 3-5 hodín, v zásislosti na nabíjacích podmienkach

Video návody

Jednoduchý na použitie, nastavenie a čistenie.

Toto video ukazuje ako ľahko sa pracuje s robotickým vysávačom Kobold VR300:

 1. Vybalenie
 2. Nastavenie
 3. Vytvorenie Kobold Robot App účtu
 4. Pridanie robota do účtu
 5. Vytvorenie plánu domu
 6. Ako nastaviť no-go zóny
 7. SPOT mód
 8. Ako vyčistiť Váš VR300