fbpx

Po – Pi 8:00 – 16:00 | info@zaren.sk

Chcete spať zdravšie? Matrac Orthopedic Propolis dokáže robiť zázraky za pomoci prírody!

Základom každej zdravej rutiny je aj kvalitný spánok. Práve výber vhodného matraca je preto alfou a omegou každého z nás. Čo však z matraca robí kvalitného spoločníka pri spánku? S Orthopedic Propolis od Dreamsy sa presvedčíte o tom, že zdravo sa spať skutočne dá!

Matrac Orthopedic Propolis od Dreamsy. Zdroj: archív Zaren

Pomoc prírody

Matrac Orthopedic Propolis je výnimočný v tom, že obsahuje prírodné zložky, propolis, vitamín C, vitamín E a zázvor. Propolis je známy pre svoje antioxidačné účinky, pomáha imunitnému systému a často sa používa aj v oblasti kozmetiky či ako doplnok stravy. Práve táto kombinácia zaručuje skvelú ochranu a blahodárne účinky pre naše telo, pretože tieto zložky sa prenášajú do nášho tela cez receptory v pokožke. Pri matraci Orthopedic Propolis zistíte, že prírode sa oplatí dôverovať.

Zdravá chrbtica

Zdroj: archív Zaren

Vďaka svojmu kvalitnému dizajnu matrac Orthopedic Propolis prirodzene kopíruje tvar vášho tela, pričom na všetky jeho časti pôsobí rovnakým tlakom a vytvára tak pocit beztiaže. Menej tým trpia kĺby, chrbtica, šija či ramená, čo vám zaručí bezbolestné noci aj rána. Skutočné stelesnenie zdravého spánku. Matrac je navyše antialergický a antibakteriálny a je vhodný aj pre citlivú pokožku či alergikov.

Celoročné využitie

Veľkou výhodou matracu je aj to, že má letnú a zimnú stranu, ktoré si môžete v priebehu roka meniť podľa potreby. Tým sa z neho stáva skvelá voľba do každej spálne – možno ho využívať celoročne. Látka Propolis Dreamsy, ktorou je matrac potiahnutý, je obohatená o propolis a multivitamín, zimná strana matraca je vyrobená z vlny Merino, ktorá je jednou z najjemnejších a najmäkších vĺn na svete. Letná strana zas príjemne ochladzuje vďaka látke Cooler a dopraje vám príjemné a svieže letné noci. Je len na vás, akú kombináciu poťahov si vyberiete! 

Ukážka poťahu z látky Propolis Dreamsy. Zdroj: archív Zaren

Zabudnite na nekonečné hľadanie toho “správneho” matraca a objavte matrac, ktorý vyhovuje všetkým bez rozdielu. Dreamsy, to je jeden matrac pre všetkých. U nás sa staráme o kvalitu, pohodlie a komfort, preto sme presvedčení, že najlepšia voľba pre vaše zdravie by nemala byť komplikovaná. Dajte šancu Dreamsy a objavte čaro pokojného spánku bez kompromisov raz a navždy!