Ekologické čistenie bez chémie

Mirami je ekologický a úsporný čistiaci systém určený k dôkladnému čisteniu domácnosti s použitím čistej vody bez potreby chemických prostriedkov.

ÚSPORNE A EKOLOGICKY

Mirami Steam Cleaner

Nová éra domáceho čistenia

Mirami Steam Cleaner ponúka širokú škálu vlastností, ktoré vám pomôžu udržiavať váš domov čistý a žiarivý s minimálnym úsilím.

Tento parný čistič je vhodný nielen na čistenie interiéru vášho domu, ale aj exteriéru.

  • Para dosahuje až 175 °C, čo umožňuje dôkladné čistenie a dezinfekciu povrchov. Vďaka tomu dokážete účinne odstraňovať baktérie, plesne a zápachy vo vašom dome.
  • S pomerom 95 % vzduchu a 5 % vody sa nemusíte obávať nechcených kaluží vody na vašich podlahách počas čistenia. Ak by ste však potrebovali vyššiu koncentráciu vody v čistiacej pare – ktorá sa využíva pri čistení sifónov alebo toaliet – môžete si to jednoducho prepnúť jedným tlačidlom na prístroji bez potreby jeho zastavenia.
  • S 8 barovým pracovným tlakom ponúka tento prístroj dvojnásobnú silu oproti bežným parným čističom, ktoré majú klasicky iba 4 bary tlaku. Táto vysoká tlaková sila zaručuje efektívne čistenie aj tých najodolnejších škvŕn a nečistôt. Vďaka tomu dokáže Mirami Steam Cleaner účinne odstrániť aj pripáleniny na griloch, hrncoch, v peci a roštoch. Tlak je regulovateľný a viete si ho nastaviť aj na to úplne najjemnejšie čistenie ako napríklad pri čistení domácich rastlín.

Mirami Cleaner

MIRAMI CLEANER je vyrobený z rastlinných extraktov a esencií spracovaných unikátnym spôsobom. Výsledkom sú povrchovo aktívne látky, zložené z častíc, ktoré vďaka svojim rozmerom a vysokému energetickému potenciálu dokážu efektívne prenikať medzi častice aj ťažko odstrániteľných nečistôt s výsledkom ich eliminácie.

Mirami Rukavica na čistenie

Mirami rukavica na čistenie je účinným a univerzálnym nástrojom na čistenie povrchov bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Je vyrobená z kvalitného mikrovlákna, ktoré dokonale odstraňuje nečistoty a pachy, a je vhodná pre mokré aj suché čistenie.

Viac o technológii
Mirami nájdete aj na blogu