fbpx

Po – Pi 8:00 – 16:00 | info@zaren.sk

Stačí len voda! Čistenie bez chémie sa stáva realitou s novinkou od Mirami

Upratovaním domácnosti strávime desiatky hodín, navyše nás to okrem času stojí aj nemalé peniaze. Na vyčistenie celej domácnosti potrebujeme hneď niekoľko prostriedkov špeciálne určených pre daný druh znečistenia – vodný kameň, mastnota či prach. Chemikálie z týchto prostriedkov nám často dráždia pokožku či dýchacie cesty a všetky čistiace prostriedky zaberajú zbytočne veľa miesta. Čo ak sa to však dá robiť aj inak? Presne to je hlavná myšlienka, za ktorou sa skrýva novinka z divízie Mirami – rukavica na čistenie. 

Prečo Mirami rukavica na čistenie?

Je to ekologický, všestranný a šetrný spôsob čistenia domácnosti, ktorý ocení nielen príroda, ale aj peňaženky. Táto nová metóda nahradí akúkoľvek chémiu a čistiace prostriedky – na upratovanie vám stačí len rukavica a voda. Rukavica je vhodná na mokré aj suché čistenie a je možné ju všestranne využiť: riad, okná, kúpeľňa, vodný kameň, mastnota, prach, topánky, koža, auto, atď.

Naozaj stačí len voda?

Hoci je tomu ťažké uveriť, na dosiahnutie čistých povrchov netreba používať chémiu. Tajomstvo Mirami rukavice na čistenie je jej materiál, konkrétne vysokokvalitné mikrovlákno s obsahom nanostriebra, ktoré svojou štruktúrou pripomína ľudský vlas. Žliabkovitý tvar mikrovlákien pevne zachytáva nečistoty tak, že sa pri čistení neroznášajú ďalej na povrch. Vlákno navyše pohlcuje pachy a je vysoko odolné, nemení svoju štruktúru ani po vypratí v práčke. Práve obsah nanostriebra je zodpovedný za “samočistiaci” účinok rukavice, ktorý ničí vírusy, baktérie a plesne, preto zostanú čistené povrchy vždy hygienicky čisté.

Výhody používania

Vďaka veľkej efektivite dokážete s Mirami rukavicou na čistenie ušetriť v mnohých ohľadoch. V porovnaní s bežným upratovaním s použitím čistiacich prostriedkov dokážete s Mirami rukavicou ušetriť vyše polovicu času potrebného na upratovanie – pri používaní chémie strávime upratovaním cca. 10,2 hodiny týždenne, s Mirami rukavicou sa tento čas zredukuje na približne 4,5 hodín týždenne. 

Ušetriť dokážete aj peniaze na nákup čistiacich prostriedkov – keďže rukavica čistí len s použitím vody, nie je potrebné kupovať a skladovať veľké množstvo čistiacich pomôcok a chemických čističov. Rukavica Mirami navyše nevyžaduje špeciálnu údržbu, stačí ju umyť mydlom alebo oprať v práčke (do 60°C bez aviváže). Vďaka kvalitnému mikrovláknu je tiež Mirami rukavica na čistenie skvelou investíciou aj do budúcnosti – má mimoriadne dlhú životnosť a poslúži vám dlhé roky. 

Viac o Mirami rukavici na čistenie sa môžete dozvedieť aj na našom e-shope. Pre ešte silnejší čistiaci efekt alebo pre extrémne odolné nečistoty môžete tiež vyskúšať Mirami rukavicu v kombinácii s Mirami Cleaner – prostriedkom na prírodnej báze bez obsahu chemických látok. 

Mirami – čistenie domácnosti nikdy nebolo ekologickejšie.