Nový level čistenia

Čistiace systémy značky Kobold predstavujú revolučný spôsob upratovania vo vašej domácnosti. S viac ako 90-ročnou skúsenosťou vo vývoji vysokovýkonných vysávačov s eleganciou a ergonomickým dizajnom, Kobold je spoľahlivým partnerom pre vaše potreby. Každý výrobok Kobold je jednoduchý na použitie, mimoriadne efektívny a všestranný. Už poznáte ten pocit, keď si v nedeľu popoludní konečne chcete oddýchnuť, no zistíte, že ešte musíte povysávať obývačku. S Kobold zariadeniami sa o túto starosť nemusíte trápiť. Môžete prispôsobiť upratovanie svojmu životnému štýlu a sami rozhodnúť, koľko času chcete skutočne investovať do domácich prác – a to všetko bez toho, aby ste sa museli vzdať skvelých výsledkov.

KOBOLD Recenzie

5/5

najlepší vysávač aký sme kedy mali.

Tina O.
5/5

Top spoločnosť

Daniela K.
5/5

Super vysávač lepší som nemala...

Erika P.
5/5

Nevymenila by som ho za nič na svete je úplne úžasný. Je to skvelá firma môj starší model má 13rokov stále fičí ako má a táto moja nová láska má rok.. Madrace máme od nich veľa skvelých veci.. Sú to dokonalé výrobky vrelo odporúčam.

Terézia G.
5/5

Tento vysávač je úplna topka pre mňa, mala som starý typ a stále funguje používa sa už 24 rokov, minulý rok som investovala do nového.

Katarína D.
5/5

Najlepšie čo kedy bolo super vysávanie

Danka Š.
5/5

Kupili sme Kobold pred asi 2mesiacmi, lepsie rozhodnutie sme ani nemohli urobit. Cena je sice vyssia,ale nelutujeme. Je to bomba.

Karin B.
5/5

VC100 je skvelý pomocník nielen v kuchyni  ..môžem len doporučiť.

Michal H.
5/5

Hlavica na umývanie by nemala chýbať nikomu kto má Kobold a pevné podlahy - je to fakt kvalitné umytie, povysávanie a vyleštenie všetkých typov podláh v jednom a za menej námahy.

Martin R.
5/5

Vysoko kvalitné výrobky, maximálna spokojnosť, dlhodobá starostlivosť o klientov, top kolektív.

Janka K.