fbpx

Po – Pi 8:00 – 16:00 | info@zaren.sk

Ste unavení z nočného potenia? Prikrývka Ceramic je must-have v každej spálni!

Vonku sa pomaly otepľuje a s príchodom jari sa oplatí zmeniť aj šat svojej spálne. Pokiaľ hľadáte inšpirácie ako obohatiť svoju spálňu o štýlové a funkčné doplnky, ktoré navyše zlepšia kvalitu vášho zdravia a spánku, jednoznačnou voľbou by pre vás malo byť DREAMSY! 

Prechody medzi ročnými obdobiami nás zvyknú potrápiť aj počas spánku. Príliš hrubá prikrývka spôsobí, že sa v noci spotíme a príliš tenká zas nezohreje dostatočne. To môže viesť ku zvýšenej chorľavosti či riziku prechladnutia a množenia baktérií. Ideálnym riešením pre tento problém je prikrývka Ceramic, ktorá je na jarné a letné mesiace ako stvorená. Prikrývka nahradí mohutný zimný paplón, no zároveň vám na dotyk bude pripomínať ľahkú letnú prikrývku. Vďaka svojej technológií a za použitia špičkových materiálov totiž zaručuje, že strávite noc bez nepríjemného potenia a v teple

Prikrývka Ceramic. Zdroj: archív Zaren

Optimálna teplota každú noc

Prikrývka Ceramic funguje na princípe pasívnej infra terapie. To znamená, že infra energia vyžarovaná z nášho tela sa vstrebe do keramického vlákna, kde sa znásobí o 7% a následne vráti naspäť do nášho tela. Prikrývka Ceramic predchádza poteniu počas noci tým, že vlhkosť z potu vstrebáva a odvádza na povrch, kde sa vyparí. Táto technológia udržuje optimálnu teplotu tela počas noci a predchádza prehriatiu, poteniu či prechladnutiu.

Hygienická a vhodná pre každého

Materiál prikrývky obsahuje ióny striebra, ktoré pôsobia dezinfekčne, antimikrobiálne a antibakteriálne. Je vhodná pre alergikov či bábätká a pohlcuje elektrosmog. Svojimi vlastnosťami spĺňa požiadavky Oeko-Tex Standard 100 a vyhovuje testom AATCC 147. Keramické vlákno, z ktorého je vyrobená prikrývka Ceramic, štandardne obsahuje až 6% striebra, ktoré sa prirodzene nachádza v rašeline.

Dlhoročné riešenie

Prikrývka Ceramic je vyhotovená z tých najkvalitnejších materiálov za pomoci špičkových technológií a jej dizajn je vytvorený s ohľadom na praktické použitie. Vďaka svojmu prešitiu si prikrývka drží svoj tvar a nedeformuje sa. Striebro sa preto z vlákna nevyperie ani po opätovnom praní. Vlákno je pevne všité a nezhŕňa sa na jednu stranu. Prikrývka Ceramic vám bude slúžiť dlho bez toho, aby stratila na svojej kvalite či funkčnosti. Je príjemná na dotyk, ľahučká ako vánok a po bokoch je zdobená typickým čičmianskym vzorom.

Teplo a komfort prikrývky Ceramic si jednoducho musíte skúsiť na vlastnej koži. Doprajte si zdravý a plnohodnotný spánok s produktmi od DREAMSY.